Новость из категории: Спорт

В Харкові змагалися на Кубок Отамана

В Харкові змагалися на Кубок Отамана

15 березня в Харкові відбулися традиційні змагання на Кубок Отамана (Ректора ХНПУ імені Г.С. Сковороди, академіка Прокопенка І.Ф.). За Кубок змагалися 7 студентських команд та учнівські команди двох шкіл м. Харкова (ЗОШ№56 та ЗОШ№84).

В програмі змагань були наступні конкурси: «Візитка козацької команди», «Баскетбольна естафета», «Веселі старти», «Перетягування линви».

Всі команди гідно презентували свої козацькі осередки, проявили єдність та дружню підтримку суперників. Всі отримали призи, в тому числі й найсмачніші торти.

Переможцями загальнокомандної першості стали студенти збірної команди фізико-математичного та природничого факультетів. Друге місце у студентів факультету фізичного виховання і спорту, які були представлені виключно першокурсниками. Третю сходинку поділили команди історичного факультету та збірна команда юридичного і економічного факультетів! Четвертою стала збірна команда факультетів іноземної філології та українського мовно-літературного.

Вітаємо усіх переможців та учасників козацького спортивно-патріотичного свята ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

Дякуємо всім студентам, викладачам, деканам, школярам та вчителям за активну участь, командний та патріотичний дух, позитивні емоції!

Повідомляє Національний Олімпійський Комітет України

Похожие новости

Комментарии

Информация