Новость из категории: Спорт

На Донеччині в рамках проекту #OlympicLab обговорювали «Історію розвитку олімпійського руху»

На Донеччині в рамках проекту #OlympicLab обговорювали «Історію розвитку олімпійського руху»

16 березня на базі Новодмитрівського навчально-виховного комплексу для учнів та вихованців ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району, що на Донеччині, був проведений спортивно-інформаційний захід в рамках модулів проекту НОК України #OlympicLab «Історія розвитку олімпійського руху».

Було організовано слайд-презентацію щодо основних етапів розвитку олімпійського руху, олімпійських цінностей, історії проведення Олімпійських ігор та їх філософію. Також зі школярами обговорювали шлях українських спортсменів у олімпійському русі, перемоги та поразки.

Почесним гостем заходу був ветеран спорту, тренер, колишній голкіпер команди «Автостекло» (м. Костянтинівка) Сергій Кандибка, який поділився своїм досвідом, розповів про важливість занять фізичною культурою у житті кожної людини для фізичного та психологічного здоров’я.

Для закріплення отриманих знань усім присутнім було запропоновано взяти участь в олімпійській вікторині. За підсумками вікторини учасники отримали призи від Відділення НОК України в Донецькій області.

Спортивною частиною заходу став показовий виступ футбольної команди ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району та невеличкий екскурс у світ футболу від директора ДЮСШ «Колос» Ігоря Жаркова. У своїй діяльності Ігор багато уваги приділяє залученню саме молодого покоління до спорту та вихованню нових чемпіонів.

Повідомляє Національний Олімпійський Комітет України

Похожие новости

Комментарии

Информация