Новость из категории: Спорт

Відкрита першість Сумської області на призи Олени Петрової

Відкрита першість Сумської області на призи Олени Петрової

На вихідних на лижній базі у Токарях відбувся відкритий чемпіонат Сумської області на призи Олени Петрової – срібної медалістки Олімпійських Ігор у Нагано з біатлону.

Попри заметіль та сильний мороз у перший день змагань спортсмени показали достойні результати. У змаганнях взяли участь понад 160 сумчан, гостей з районів Сумської області та спортсменів із Харківської області.

В перший день в індивідуальній гонці на 12,5 км у юніорів перемогу отримав Сергієнко Кирило. Другим був Василенко Микола та третє місце посів Буров Богдан.

Серед юніорок на дистанції 10 км перемогла Єрмакова Вікторія. Баранюк Тетяна була другою, Ситник Ганна посіла третю сходинку.

Серед юнаків 2001-2002 р.н., у індивідуальний гонці на 7.5 км перемогу отримав Болдесов Вадим із Харкова, Кінаш Степан був другим та Малишев Євген посів третю сходинку. А у дівчат у цій же віковій групі, на дистанції 7,5 км перемогла Продан Тетяна, Нештенко Тетяна була другою, а третю місце зайняла Казбан Аліна.

Також за підсумками результатів та попередніх змагань Олена Петрова визначила найкращого спортсмена та спортсменку на даний момент. А саме, Кінаш Степан та Продан Тетяна були нагороджені цінними подарунками від призерки Олімпійських Ігор. Степан отримав гоночні професійні окуляри, а Тетяна – швидкі та щасливі лижі.

За підтримки Національного олімпійського комітету та відділення НОКу у Сумській області усі переможці та призери були нагороджені кубками та медалями, а також сувенірної продукцією. Не забули і про тренерів, які отримали великі календарі та літературу.

Повідомляє Національний Олімпійський Комітет України

Похожие новости

Комментарии

Информация