Новость из категории: Спорт

В Харкові вшанували чемпіонок України з хокею

В Харкові вшанували чемпіонок України з хокею

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична зустрілася з жіночої хокейною командою "Пантери", яка вперше привезла головний турнір національної першості в область.

«Я вас сердечно вітаю з цим досягненням - від усієї харківської громади, від усього колективу ХОДА та від себе особисто, - звернулася до спортсменкам глава області. - Спорт - це велика праця, до перемог потрібно довго йти. Вірити в себе, вірити в команду і працювати на загальний результат. І мені приємно, що ваш результат - це найвище досягнення в Україні».

Юлія Світлична запевнила спортсменок у подальшій підтримці з боку керівництва області.

«Щоб були перемоги, потрібно системно підходити до розвитку спорту. В області ми будуємо фізкультурні комплекси, ремонтуємо спортивні школи, оновлюємо інвентар, а також виплачуємо премії перспективним спортсменам і тренерам. У 2017 році харків'яни завоювали найбільшу кількість перемог за всю історію Незалежності України, і дуже хочеться вірити, що це результат системної роботи. І мені приємно, що в цю роботу буде включений і ваш вид спорту. Маю велику надію, що кістяк збірної України з хокею буде складатися з харків'янок», - сказала глава ХОДА.

Засновниця і президент ХК «Пантери» Катерина Середенко в свою чергу запросила Юлію Світличну відкрити міжнародний хокейний турнір в Харкові, участь в якому візьме команда з США. В рамках турніру, який пройде в нашому регіоні через місяць, також відбудуться майстер-класи з хокею для дітей.

«Ми дуже важко працювали в цьому році, - зазначила Катерина Середенко, оцінюючи спортивний сезон. - У минулому році ми вступили в чемпіонат буквально через 2 місяці тренувань - і взяли бронзові медалі. Цього разу дуже відповідально підійшли до тренувального процесу, щоб взяти найвищу нагороду. Наскільки знаємо, за всю історію Незалежної України хокейного кубка в Харкові ще не було. І це дійсно дуже хвилююче, що цей трофей привезли саме ми. Будемо працювати далі для того, щоб кубок залишився у нас надовго ».

Глава ХОДА вручила команді «Пантери» (капітану - Тетяні Слащева), президенту клубу Катерині Середенко і тренеру Вадиму Радченко почесні грамоти облдержадміністрації.

Повідомляє Національний Олімпійський Комітет України

Похожие новости

Комментарии

Информация