Новость из категории: Спорт

Харків прийняв Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука серед найсильніших спортсменів України

Харків прийняв Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука серед найсильніших спортсменів України

В спортивному комплексі НАУ "ХАІ" імені М.Є. Жуковського відбулися Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука серед найсильніших спортсменів України (III ранг).

Ці змагання є офіційним відбором на Кубок світу, який проходитиме з 23 по 29 квітня в Китаї.

Згідно українського рейтингу спортсменів стрільби з лука на змаганнях взяло участь 64 провідних спортсмена України серед класичного і блочного лука (24 чоловіки і 24 жінки серед класичного лука і по 8 спортсменів від блочного лука).

Програмою змагань передбачено виконання кваліфікаційного і олімпійського раундів серед жінок і чоловіків в особистому заліку окремо в категоріях класичного і блочного лука.

Після впертої боротьби найсильнішим лучником 2018 року став Ігор Омельченко - представник м. Чернівці, срібним призером змагань став харків'янин Віктор Рубан і бронзовим призером – Юрій Гавелко зі Львова.

Найсильнішою лучниці серед жінок стала харків'янка Катерина Мазорчук. Друге місце, так само у харків'янки – Катерини Дубровиної і третє місце посіла представниця м. Львова Катерина Шабалітова.

У категорії блочного лука переможцем змагань серед чоловіків став харків'янин Вадим Головко, срібний призер Олег Півень (м. Львів) та бронзовий призер – Богдан Кіщак (м. Львів).

У категорії блочного лука серед жінок п'єдестал пошани зайняли спортсменки з міста Києва. Найсильнішою лучниці стала Олександра Грабик, срібну і бронзову медалі завоювали Вікторія Дьякова і Ксенія Шкляр.

Повідомляє Національний Олімпійський Комітет України

Похожие новости

Комментарии

Информация