Новость из категории: Спорт

НОК України запустив новий освітній проект для спортсменів

НОК України запустив новий освітній проект для спортсменів

22 лютого, на головній спортивній базі країни – «Олімпійський навчально-спортивний центр Конча-Заспа», відбулась презентація нового освітнього проекту Національного олімпійського комітету України «Sportcamp & more».

Ініціатором такого заходу виступила Комісія атлетів НОК під головування призерки Олімпійських ігор з легкої атлетики Олени Говорової, яка разом з Олімпійською чемпіонкою легкоатлеткою Наталію Добринською взяли на себе роль модераторів цієї зустрічі.

Головна мета заходу – допомогти спортсменам отримати додаткові знання, які стосуються безпосередньо їхньої кар’єри та діяльності після завершення активних виступів, освіти, антидопінгової політики, поведінки з антуражем – тренерами, лікарями, агентами, пресою, спонсорами тощо.

«Освіта для спортсмена вкрай важлива як під час самої кар’єри, так і після її завершення. Створюючи цей проект ми згадали своє спортивне минуло, пригадавши яких саме знань не вистачало нам. Кожна тема направлена саме на атлета, на їхній саморозвиток», - поділилися Олена Говорова.

Учасниками першої зустрічі стали представники таких видів спорту, як: боротьби - на чолі зі срібними призерами Олімпійських ігор Жаном Беленюком та Валерієм Андрійцевим, чемпіонкою світу Юлією Ткач, стрибками у воду - з призером чемпіонату світу Олегом Колодієм, а також спортивної гімнастики, легкої атлетики, жіночих команд з боксу та важкої атлетики.

Під час дебютного курсу піднімались теми які стосувались правил спілкування з представниками засобів масової інформації; основ ділової самопрезентації та управління враженням, а також олімпійський рух та олімпійська діяльність.

Головними спікерами виступили фахівці у своїй галузі, зокрема – телеведуча каналу ICTV програми «Факти» Оксана Гутцайт та спортивний журналіст каналу Андрій Ковальський, експерт-консультант ділового, протокольного етикету Юлія Юдіна та член Комісії МОК з олімпійської освіти Віра Передерій.

Після прослуханих лекцій спортсмени охоче ділились своїми враженнями один з одним та засобами масової інформації.

«Якби я таку інформацію отримав років 5 назад, можливо вів себе по-іншому і не набив би тих шишок у спілкуванні з журналістами», - поділився срібний призер Ігор в Ріо з греко-римської боротьби Жан Беленюк. «Такі проекти корисні. За ці роки я вже сам ділюся з колегами набутим досвідом і завжди раджу їм не відмовляти у спілкуванні із ЗМІ».

Якщо для призера Олімпіади спілкування з мас-медіа звична справа, то для юної гімнастки Катерини Куліній такий досвід є першим у житті. «Я рада, що для нас провели такий корисний урок, на якому ми змогли навчитись чомусь новому. Для мене це вперше, тому присутнє хвилювання. Складно і виступати, і давати інтерв’ю, але всьому треба вчитись. Сподіваюсь, що наступного разу у мене буде вже краще виходити».

Тож поки спортсмени пробують реалізовувати на практиці отримані знання, організатори вже готують для них нові цікаві теми.

Повідомляє Національний Олімпійський Комітет України

Похожие новости

Комментарии

Информация