Новость из категории: Спорт

У Харківському державному училищі фізкультури № 1 відкрили комп’ютерний клас

У Харківському державному училищі фізкультури № 1 відкрили комп’ютерний клас

15 лютого з роботою установи ознайомився заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Він поспілкувався з колективом училища і взяв участь у відкритті нового комп'ютерного класу, в якому встановлено 12 комп'ютерів. Крім того, в приміщенні проведено ремонт та закуплено нові меблі.

Також заступник голови ХОДА бути присутнім на урочистій лінійці, де привітали кращого вихованця училища за підсумками січня 2018 року - Тараса Шевцова, чемпіона України серед юніорів в стрибках з жердиною.

«Харківське державне вище училище фізичної культури № 1 - краще училище України за всеукраїнським рейтингом. Спасибі керівництву установи за якісну реалізацію державних програм та ініціативи», - звернувся Анатолій Бабічев до учасників заходу.

Він зазначив, що розвиток спорту в області є одним з головних пріоритетів, визначених головою ХОДА Юлією Світличної.

«Ми щороку збільшуємо фінансування сфери і працюємо над зміцненням матеріально-технічної бази спортивних установ. Цього року з ініціативи Юлії Світличної розвитку фізичної культури і спорту в Харківській області буде приділено ще більше уваги. Адже ми розуміємо: розвиток спорту є запорукою здорового майбутнього нашої України», - сказав заступник голови ХОДА.

Директор училища Юрій Назаренко подякував обласне керівництво за увагу до розвитку галузі та вручив Анатолію Бабічеву пам'ятну статуетку з логотипом навчального закладу.

Повідомляє Національний Олімпійський Комітет України

Похожие новости

Комментарии

Информация