Новость из категории: Спорт

На білбордах міста найкраща спортсменка Львівщини за підсумками листопада – Тетяна Кіт

На білбордах міста найкраща спортсменка Львівщини за підсумками листопада – Тетяна Кіт

Цього року продовжується розміщення білбордів у місті Львові та області із зображенням найкращого спортсмена Львівщини за підсумками окремих місяців.

Такі білборди встановлюються за ініціативою відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, партнерів осередку та усієї спортивної громадськості, з’являються завдяки співпраці обласного відділення НОК з інформаційними партнерами: компаніями–операторами зовнішньої реклами «Комтех-плюс» та «Комтех-аутдор».

Цього місяця львів’яни і гості міста можуть побачити білборди із зображенням найкращої спортсменки Львівщини за підсумками листопада 2017 року, майстра спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Тетяни Кіт.

Цим почесним званням Тетяна вшанована за бронзову медаль у ваговій категорії до 58 кг на першому історичному чемпіонаті світу з боротьби серед спортсменів віком до 23 років, який відбувся у м. Бидгощ (Польща).

При цьому національна жіноча збірна команда України (U-23) стала другою в командному заліку чемпіонату світу, поступившись лише спортсменкам Японії!

Повідомляє Національний Олімпійський Комітет України

Похожие новости

Комментарии

Информация