Новость из категории: Спорт

Всеукраїнський турнір з настільного тенісу пам’яті Мікаела Оганесяна

Всеукраїнський турнір з настільного тенісу пам’яті Мікаела Оганесяна

11-14 січня в спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи міста Покровськ, що на Донеччині, відбувся другий Всеукраїнський турнір з настільного тенісу пам’яті М.В.Оганесяна, першого майстра спорту СРСР у Донецькій області, судді міжнародної категорії.

У змаганнях брали участь 175 спортсменів з 16 міст і районів Донецької, Дніпропетровської і Луганської областей: 88 юнаків та дівчат, 77 чоловіків і жінок, а також 10 людей з обмеженими фізичними можливостями.

Результати юнацького турніру

Юнаки 2007 р.н. і молодше:

1 місце – Назар Петух (Бахмут)

2 місце – Антон Дерлюк (Нікополь)

3 місце – Артем Цокур (Покровськ)

Дівчата 2007 р.н. і молодше:

1 місце – Ганна Дерлюк (Нікополь)

2 місце – Людмила Бабенко (Покровськ)

3 місце – Анастасія Дубініна (Нікополь)

Юнаки 2005-2006 рр.н.:

1 місце – Олександр Стібель (Покровськ)

2 місце – Назар Петух (Бахмут)

3 місце – Олег Реготун (Дружківка)

Дівчата 2005-2006 рр.н.:

1 місце – Ганна Пахомова (Бахмут)

2 місце – Людмила Бабенко (Покровськ)

3 місце – Ганна Дерлюк (Нікополь)

Юнаки 2002-2004 рр.н.:

1 місце – Іван Бодрухін (Дніпро)

2 місце – Олександр Стібель (Покровськ)

3 місце – Олег Реготун (Дружківка)

Дівчата 2002-2004 рр.н.:

1 місце – Ганна Пахомова (Бахмут)

2 місце – Вікторія Гусєва (Нікополь)

3 місце – Марія Вечеря (Нікополь)

Парний розряд (юнаки):

1 місце – Олександр Стібель - Назар Петух (Покровськ - Бахмут)

2 місце – Іван Бодрухін - Антон Дерлюк (Дніпро - Нікополь)

3 місце – Артем Цокур - Вадим Безпалий (Покровськ)

3 місце – Денис Овчаров - Володимир Зуділов (Покровський р-н)

Парний розряд (дівчата):

1 місце – Вікторія Гусєва - Марія Вечеря (Нікополь)

2 місце – Ганна Пахомова - Людмила Бабенко (Бахмут - Покровськ)

3 місце – Ганна Островська - Єлизавета Тусевич (Селидове)

3 місце – Вікторія Спіріна - Ганна Дерлюк (Нікополь)

Командний залік юнацького турніру

Юнаки:

1 місце – Покровськ

2 місце – Нікополь

3 місце – Покровський р-н

Дівчата:

1 місце – Нікополь

2 місце – Бахмут

3 місце – Покровськ

Загальнокомандний залік юнацького турніру

1 місце – Покровськ

2 місце – Нікополь

3 місце – Бахмут

Результати турніру серед дорослих і ветеранів

Жінки:

1 місце – Наталія Коновалова (Покровськ)

2 місце – Оксана Лосєва (Кремінна)

3 місце – Людмила Болотна (Краматорськ)

Чоловіки 18-29 років:

1 місце – Максим Тицький (Покровськ)

2 місце – Роман Малинка (Покровськ)

3 місце – Дмитро Переясловський (Покровськ)

Чоловіки 30-39 років:

1 місце – Роман Малинка (Покровськ)

2 місце – Володимир Бодрухін (Луганськ)

3 місце – Микола Полісінський (Покровськ)

Чоловіки 40-49 років:

1 місце – Володимир Бодрухін (Луганськ)

2 місце – Анатолій Романюк (Білицьке)

3 місце – Андрій Хникін (Маріуполь)

Чоловіки 50-59 років:

1 місце – Павло Волков (Мирноград)

2 місце – Сергій Кієнко (Дружківка)

3 місце – Анатолій Капустін (Маріуполь)

Чоловіки 60-69 років:

1 місце – Олександр Лосєв (Кремінна)

2 місце – Павло Волков (Мирноград)

3 місце – Анатолій Капустін (Маріуполь)

Чоловіки 70 років і старше:

1 місце – Олександр Гаврильчук (Кремінна)

2 місце – Олександр Гайдаш (Кремінна)

Результати турніру серед людей з інвалідністю

Спортсмени-візочники:

1 місце – Павло Сагіров (Покровськ)

2 місце – Віктор Перков (Мирноград)

3 місце – Віталій Байрамшин (Покровськ)

Спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату:

1 місце – Микита Рубцов (Покровськ)

2 місце – Анатолій Писаренко (Покровськ)

3 місце – Віктор Переяслов (Покровськ)

Усіх переможців та призерів змагань нагороджено грамотами, медалями та кубками управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Повідомляє Національний Олімпійський Комітет України

Похожие новости

Комментарии

Информация