Новость из категории: Спорт

На Черкащині обговорили стратегію розвитку з видів спорту

На Черкащині обговорили стратегію розвитку з видів спорту

У Черкасах відбулося обговорення стратегії розвитку видів спорту регіону.

Учасниками діалогу стали заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Максим Зеленський, заступник начальника управління Катерина Коваленко, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області Андрій Більда, представники комунальних закладів спортивного спрямування, фізкультурно-спортивних товариств, обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл, обласних федерацій з видів спорту.

Кожен представник спортивних організацій мав можливість озвучити свою позицію та внести пропозиції щодо розвитку певного виду спорту на Черкащині.

Головними питаннями, що були озвучені учасниками обговорення, - це збільшення обласних спортивних стипендій, забезпечення спортсменів екіпіруванням та обладнанням, забезпечення участі спортсменів у всеукраїнських змаганнях й організацію підготовки до міжнародних змагань.

На основі озвучених та обговорених пропозицій представниками спортивної спільноти буде розроблена обласна стратегія, спрямована на розвиток спорту Черкащини.

В рамках обговорення стратегії розвитку видів спорту відбулося звітування начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Максима Зеленського, який розповів про виконану роботу управління протягом 2017 року, фінансові витрати та відзначив досягнення спортивних організацій області.

Повідомляє Національний Олімпійський Комітет України

Похожие новости

Комментарии

Информация