Новость из категории: Спорт

У новому спортзалі в Чернігові відбувся турнір з настільного тенісу «Різдвяні зустрічі»

У новому спортзалі в Чернігові відбувся турнір з настільного тенісу «Різдвяні зустрічі»

9 січня в Чернігові пройшов черговий відкритий турнір з настільного тенісу.

На церемонії відкриття побували депутати чернігівської міськради, а також начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля, відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області Дмитро Пиріжок.

«Різдвяні зустрічі» стали традиційним турніром з настільного тенісу серед дітей та молоді, яке проводиться щороку. На нього з'їжджаються юні тенісисти з усієї області.

Змагання пройшли у недавно створеному спортзалі. Слід зазначити, що буквально у вересні минулого року будівництво тільки починалося, а вже зараз новий майданчик функціонує на всі 100% і вже став справжньою Меккою для шанувальників настільного тенісу. Зал «заточений» спеціально під цей вид спорту і відповідає всім міжнародним стандартам (покриття, температура, освітлення).

За оцінками експертів, він є чи не найкращим спортзалом для настільного тенісу в Україні та, вже точно, кращим в Чернігові.

«Наші діти в залі такого рівня не грали ніколи», - зізнається Андрій Філоненко, директор КДЮСШ №2.

Всім учасникам презентували новорічні сюрпризи: цукерки, щоденники та інші приємні подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області.

До речі, зал оцінили не тільки чернігівці. Уже зараз на базі спортшколи тренуються хлопці зі збірної України.

Повідомляє Національний Олімпійський Комітет України

Похожие новости

Комментарии

Информация