Новость из категории: Спорт

6 медалей з шашок-100 здобули українці на Елітних інтелектуальних іграх IMSA

Не шахами єдиними українці прославляли країну на ІІ Елітних інтелектуальних іграх IMSA. У програмі змагань спортсмени мали можливість сягнути п’єдесталів із шашок-100 у таких видах програми: швидкі шашки, блискавична гра та супер-бліц. Після складного відбору до турнірів дійшло лише 20 найкращих гравців з цього різновиду шашок (12 чоловіків та 8 жінок).

Україну представляли міжнародні гросмейстери Артем Іванов з Дніпра, Юрій Анікєєв з Харкова та Вікторія Мотрічко з Одеси.

Національна збірна України здобула 6 медалей, з них: 1 золота, 4 срібні та 1 бронзова.

Чемпіоном Елітних інтелектуальних ігор став Артем Іванов, який здобув золото в супербліці, набравши 18 балів. Загалом в Артема три медалі різного ґатунку. Своє срібло Артем здобув в бліці, поступившись лише росіянину Олександру Шварцману (15 проти 16 балів), а в рапіді гросмейстер виборов бронзу (15 балів), поступившись двом росіянам Олександрам Шварцману та Георгієву 1 балом.

В супербліці на другому місці ще один український спортсмен Юрій Анікеєв, який набрав 16 балів. Український дует випередив росіян Олексія Чижова та Шварцмана, які посіли, відповідно, 3-4 місця.

Вікторія Мотричко в жіночих змаганнях здобула 2 срібні медалі: в рапіді українка набрала 7 балів, поступившись лише Матрьоні Ноговіциній з Росії (10) та в бліці, набравши 12 балів і поступившись тій самій росіянці 1 балом (13).