Новость из категории: Спорт

Старти ветеранів спорту Хмельниччини до річниці НОК України

Старти ветеранів спорту Хмельниччини до річниці НОК України

У традиційному відкритому обласному турнірі з плавання в категорії «Мастерс», присвяченому пам’яті фундатора цього виду спорту в місті Хмельницькому Анатолію Агошкову, цьогоріч виявили бажання взяти участь і 4 члени регіонального відділення Національного олімпійського комітету України.

Вони разом з 60 спортсменами-ветеранами віком від 30 років і старших, які регулярно займаються фізичною культурою і ведуть здоровий спосіб життя, долали на водних доріжках спринтерську 50-метрову дистанцію будь-яким з 4-х класичних видів плавання на вибір. А відомі в минулому плавці змагалися також в плаванні на 1500-метрів вільним стилем та у естафетах (вільним стилем і комбінованій).

Змагання відбувалися в дружній атмосфері на високому емоційному рівні. Незважаючи на роки, учасники демонстрували жагу до перемоги.

Найбільше підтримки, схвальних відгуків та оплесків від глядачів і спортсменів отримали досвідчені Людмила Моторигіна (78 років) та Володимир Балабанюк (79 років). Гарну готовність до відповідальних стартів показав офіцер-прикордонник, майстер спорту Віктор Шинкарук - кандидат на участь в Іграх нескорених, що у 2018 році відбудуться в Австралії.

Всі призери турніру були відзначені дипломами та медалями відповідних ступенів від обласного відділення НОК України, а переможці-призами від ветеранських організацій. Нагородження провели внуки Анатолія Агошкова - Денис та Євген Венгери.

Повідомляє Національний Олімпійський Комітет України

Похожие новости

Комментарии

Информация