Новость из категории: Спорт

«Естафета олімпійських поколінь» у Запоріжжі

«Естафета олімпійських поколінь» у Запоріжжі

Напередодні новорічних свят у Запоріжжі відбувся урочистий спортивний захід «Естафета олімпійських поколінь», організований Управлінням молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації та Запорізьким обласним відділенням НОК України.

Учасниками свята стали спортсмени-учасники Олімпійських ігор, тренери, всі робітники сфери фізичної культури та спорту, які своєю працею та перемогами прославляють наш край в усьому світі.

У рамках заходу ветеранів олімпійського спорту було відзначено нагородами облдержадміністрації та обласної ради. Зокрема, на честь 80-річного ювілею орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» I ступеня нагороджено заслуженого тренера України з гандболу, заслуженого працівника фізичної культури та спорту України ЛЕОНІДА РАТНЕРА, який у 2003 році привів українську жіночу збірну з гандболу до квартету найсильніших команд чемпіонату світу, а на літніх Олімпійських іграх 2004 року в Афінах — до бронзових нагород.

Для найприємнішої місії вручення Подяк кращим спортивним працівникам області, провідним тренерам і спортсменам було запрошено НАТАЛІЮ ФЕДОРІНУ ВЛАСОВУ, начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації і ВОЛОДИМИРА ЄВГЕНІЙОВИЧА ЛОБАНОВА, голову регіонального відділення НОК.

За словами начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталії Власової, цей захід уже став традиційним і щороку напередодні новорічних свят збирає разом олімпійську еліту області.

Протягом свята присутні гості здійснили екскурс в далеку історію. Згадали імена всіх медалістів олімпіад та їх наставників, які уславили своїми досягненнями запорізький спорт. А також на гостей та учасників заходу чекала святкова розважальна програма за участю талановитої молоді Запорізького краю.

Повідомляє Національний Олімпійський Комітет України

Похожие новости

Комментарии

Информация