Новость из категории: Спорт

«Таке спортивне життя» з Сергієм Бубкою

«Таке спортивне життя» з Сергієм Бубкою

У неділю, 24 грудня, на спортивних вболівальників чекає новий випуск програми «Таке спортивне життя», яка виходить за підтримки Національного олімпійського комітету України.

Напередодні новорічних свят героєм програми стане видатний легкоатлет, 35-разовий рекордсмен світу, 10-разовий чемпіон світу, Олімпійський чемпіон, член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

Головний олімпієць країни розкаже про роль спорту в сучасному суспільстві, про ідеальні стрибки, про відповідальні рішення, про задоволення у житті та поділиться своїми думками про такі поняття як щастя і натхнення.

Про все це та ще багато дуже цікавого ви дізнаєтеся вже в неділю, 24 грудня, у програмі «Таке спортивне життя» об 11.00 на каналі ХSPORT.

Спортивні вболівальники, які не зможуть переглянути програму в ефірі, зможуть знайти її у вівторок на офіційному сайті Національного олімпійського комітету України, на каналі НОК www.youtube.com/ukrnoc та на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах: http://www.facebook.com/olympicua, https://twitter.com/OlympicUA, https://plus.google.com/+OlympicUA.

Повідомляє Національний Олімпійський Комітет України

Похожие новости

Комментарии

Информация