Новость из категории: Спорт

Харківський олімпійський рух у 2017 році

Харківський олімпійський рух у 2017 році

Днями відбулось підсумкове зібрання членів відділення Національного олімпійського комітету України у Харківської області.

У роботі Асамблеї брало участь 72 делегата з 87 членів осередку, які розглянули 9 питань згідно порядку денного.

Серед них звіт про роботу відділення НОК у 2017-му та окреслення основних напрямків у наступному році, звіт ревізійної комісії тощо.

Підсумки роботи осередку Національного олімпійського комітету України у Харківській області підбив голова відділення Віктор Христоєв.

Під час роботи Асамблеї колективам Національного педагогічного університету, Національного університету імені В.Н.Каразіна, Національного університету ХПІ, КП Харківського міського палацу спорту було вручено прапор НОК України.

Також були відзначені олімпійськими нагородами заслужений тренер України з синхронного плавання Світлана Саїдова та найкращий спортсмен жовтня велосипедист Андрій Винокуров і його наставник, який став найкращим тренером місяця – Олена Голубєва, а також найкращі спортсмен і тренер листопада – борець вільного стилю Данило Картавий та Олег Заяць відповідно.

Нагороди Національного олімпійського комітету України отримали Харківська телерадіокомпанія, яку вручено редактору відділення спортивних програм Микола Нестеренко та інші харків’яни, які опікуються розбудовою олімпійського руху в регіоні.

Повідомляє Національний Олімпійський Комітет України

Похожие новости

Комментарии

Информация