Новость из категории: Спорт

У СШ №75 Дніпра пройшов Олімпійський урок

У СШ №75 Дніпра пройшов Олімпійський урок

У рамках заходів, присвячених пам’яті видатного діяча олімпійського руху України Анатолія Габелка, у Дніпрі пройшов показовий Олімпійський Урок.

Відбувся він на базі школи №75. Його гостями стали голова комісії НОК України зі зв’язків із регіонами Володимир Ковальов, начальник відділу зі зв’язків із ЗМІ та громадськістю Національного олімпійського комітету України Іван Бондарчук, виконавчий директор відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков, а також регбійний клуб «Дніпро», що в цьому році став чемпіоном України у найсильнішій лізі.

Свято було організоване за підтримки мережі АЗС SKY, яка є партнером обласного осередку НОК у проведенні усіх заходів Олімпійський урок на теренах Дніпропетровщини.

До дітей 5-6 класів навчального закладу із словами привітання звернувся Володимир Ковальов, який розповів молоді про структуру спорту від аматорського до рівня Олімпійських ігор. І якщо на початку Уроку тільки невелика частина дітей і то невпевнено підняли руки, що вони хотіли б займатись професійним спортом, то після заняття таких вже було значно більше. Тож, робимо висновок, що професіонали з РК «Дніпро» змогли власним прикладом й любов’ю до регбі змінити і їх сприйняття.

Дійсно, старший тренер команди Антон Панфілов зі своїми помічниками структурували Урок так цікаво, що навіть ті, хто на початку занять не мали бажання брати участь у тих вправах, які їм давали профі, наприкінці вже активно грали.

Урок був умовно розділений на три частини: вступна частина, де Антон Панфілов розповів взагалі про регбі як вид спорту; показова частина, в ході якої гравці РК «Дніпро» продемонстрували свої здібності у регбі, показали навички гри, основні її елементи та правила; у основній частині вони вже разом із дітьми, розділившись на групи, разом виконували всі елементи регбі. Закінчився захід традиційно – грою. Причому, участь у ній активно брали не тільки хлопці, але й дівчата. Адже для регбі не має значення стать, фізичні дані тощо, тут важливе в першу чергу бажання. А усе інше – справа тренувань!

Час Олімпійського уроку сплив, а діти не хотіли відпускати гостей – так вони захопились цим динамічним, цікавим і поки що новим для них видом спорту. Багато з них по закінченні заняття дякували за те що показали їм, що таке регбі та дали змогу познайомитись з «овальним м’ячем», були й такі, що одразу брали контакти клубу, де можна займатись регбі. Тож Олімпійський урок пройшов драйвово, динамічно й корисно для всіх сторін! Ми готові приїхати до кожного, хто цікавиться спортом, здоровим способом життя та готовий із нами співпрацювати! Запрошуйте!

У СШ №75 Дніпра пройшов Олімпійський урок

Повідомляє Національний Олімпійський Комітет України

Похожие новости

Комментарии

Информация