Новость из категории: Спорт

Тетяна Кіт – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками спортивного листопада

Тетяна Кіт – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками спортивного листопада

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та членів виконкому обласного відділення НОК України визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками листопада 2017 року майстра спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Тетяну Кіт.

Цим почесним званням Тетяна вшанована за бронзову медаль на першому історичному чемпіонаті світу з боротьби серед спортсменів віком до 23 років, який 21-26 листопада відбувся у м. Бидгощі (Польща).

Титулована представниця львівської школи боротьби, майстер спорту України міжнародного класу, чинна чемпіонка Європи серед жінок віком до 23 років Тетяна Кіт, завдяки блискучій технічній підготовленості не залишила жодних шансів своїм візаві на шляху до п’єдесталу, виборовши бронзову нагороду світового чемпіонату у ваговій категорії до 58 кг.

При цьому національна жіноча збірна команда України (U-23) стала другою в командному заліку чемпіонату світу, поступившись лише спортсменкам Японії!

Вітаємо Тетяну Кіт та її тренерів: Заслуженого тренера України Ореста Скобельського та Заслуженого майстра спорту України, срібного призера Олімпійський ігор Андрія Стадніка.

Незабаром відбудеться урочисте вшанування лауреатів спортивного листопада.

Повідомляє Національний Олімпійський Комітет України

Похожие новости

Комментарии

Информация