Новость из категории: Спорт

У Херсоні пройшов гімнастичний турнір пам’яті Олександра Береша

У Херсоні пройшов гімнастичний турнір пам’яті Олександра Береша

У Херсоні під патронатом обласного відділення Національного олімпійського комітету України, в 12-й раз пройшов турнір зі спортивної гімнастики пам'яті заслуженого майстра спорту України Олександра Береша.

Це легендарна особистість в спортивній гімнастиці країни. Олександр Береш - срібний і бронзовий призер Олімпійських ігор, абсолютний чемпіон Європи, чемпіон Всесвітньої Універсіади, багаторазовий чемпіон країни і володар кубків України. Він трагічно загинув в автомобільній катастрофі. На згадку про цю видатну людину та спортсмена відділення НОК України у Херсонській області, благодійний фонд імені Олександра Береша і проводять такий турнір.

За ці роки у ньому взяли участь більше тисячі спортсменів з України, Білорусі, Молдови, Греції, Румунії та Росії. Через ці змагання пройшло багато відомих гімнастів України, що входять до складу збірної країни, серед них і нинішні збірники - Олег Верняєв, Ігор Радівілов та інші майстри спортивної гімнастики.

Відкривали турнір заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України у Херсонській області Луіза Кірсанова та президент обласної федерації спортивної гімнастики Світлана Береш.

У змаганнях брали участь 65 чоловік з різних куточків нашої країни. Була величезна кількість глядачів, які палко підтримували і вболівали за гімнастів.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями, дипломами та цінними подарунками від відділення НОК України у Херсонській області.

Повідомляє Національний Олімпійський Комітет України

Похожие новости

Комментарии

Информация