Новость из категории: Происшествия

З початку 2018 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили вже понад 10 тисяч вибухонебезпечних предметів

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише за минулу добу піротехнічні підрозділи ДСНС здійснили 20 виїздів, під час яких вилучили та знищили 284 вибухонебезпечних предмети.

Найчастіше, застарілі снаряди знаходять громадяни на відкритих територіях поблизу населених пунктів або у лісових масивах. Трапляється, що на небезпечну знахідку можна натрапити і під час будівельних робіт.

Так, 15 березня піротехніки ДСНС на Волині вилучили та знешкодили 20 застарілих боєприпасів часів минулих війн, виявлених у Ковельському та Луцькому районах. Зокрема, на Ковельщині у лісовому масиві поблизу села Дубове було вилучено та знешкоджено 2 артилерійські снаряди калібром 152 мм та мінометну міну калібром 82 мм, а в селі Черкаси – 100-кілограмову авіабомбу ФАБ-100, мінометну міну калібром 82 мм та гранату Ф-1. А у селі Краснодуб’я Ковельського району фахівці ДСНС вилучили та ліквідували на спеціальному майданчику ще 10 боєприпасів: 2 артилерійські снаряди калібром 122 мм та 8 артснарядів калібром 45 мм.

Водночас 16 березня о 14:00 на Хмельниччині піротехніки ДСНС у спеціально відведеному місці знищили 11 артилерійських снарядів калібром 76 мм часів Другої світової війни, що були виявлені напередодні у лісі поблизу села Довжок Камянець-Подільського району.

Загалом, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знищили 10 379 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 107 авіаційних бомб.

Похожие новости

Комментарии

Информация