Новость из категории: Происшествия

Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків ускладнення погодних умов на території України (станом на 13:00 19 березня)

Станом на 13 годину 19 березня, небезпечних метеорологічних явищ не спостерігається. Сніг у Луганській області. Невеликий сніг у Дніпропетровській, Донецькій та Харківській областях.

Донецька область: біля с. Берестове Бахмутського району на ділянці автодороги Старобільськ-Бахмут через снігові перемети (близько 2 км) в очікуванні проїзду близько 30 транспортних засобів (11 вантажних та 19 легкових автомобілів). До розчистки дороги та надання допомоги транспортним засобам залучено 10 чол. та 3 од. техніки, а саме: бульдозер від облавтодору, БРМ від Міноборони та САРМ від ДСНС.

Продовжуються роботи, щодо розчистки доріг по м. Дніпро та буксирування автомобільного та громадського транспорту. Залучено 154 чол. та 130 од. техніки, з них від ДСНС 32 чол. о/с та 8 од. техніки.

Рух транспорту на автомобільних дорогах забезпечено.

Для забезпечення проїзду та розчистки автодоріг на території України від Укравтодору залучено 1 тис. 470 чол. та 1 тис. 120 од. тех.

У Державному агентстві автомобільних доріг України працює Штаб з ліквідації наслідків з надзвичайної ситуації.

Аеропорти та морські торгівельні порти працюють у штатному режимі.


Інформація щодо знеструмлення населених пунктів:

Залишаються знеструмленими 129 населених пунктів у 7 областях (Донецька – 22, Дніпропетровська – 17, Запорізька – 40, Кіровоградська – 2, Миколаївська – 35, Одеська – 10 та Херсонська – 3).

ФОТОАЛЬБОМ


Прес-служба ДСНС України

Похожие новости

Комментарии

Информация