Новость из категории: Происшествия

Запорізька область: місцевий мешканець врятував чоловіка, який провалився під кригу

Запорізька область: місцевий мешканець врятував чоловіка, який провалився під кригу

Днями до Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звернулася Голова Михайлівської сільської ради Алла Король. Вона розповіла історію про геройський вчинок мешканця села Вільноандріївка, який врятував чоловіка, який провалився під кригу у затоці річки Дніпро.

Подія трапилася вдень 6 лютого. Місцевий житель Сергій Шнуровозов разом з товаришем перебували біля свого будинку на вул. Набережній. Раптом почули крики про допомогу, що лунали з боку Льовшинської затоки. Вони добігли до берега та побачили, що на відстані близько 20 м у воді знаходиться людина, яка тримається за кригу та кличе на допомогу.

Сергій Шнуровозов швидко взяв з дому драбину, а його товариш кинув мотузку. Сергій збирався підповзти по кризі до потерпілого. Проте, лід ламався під його вагою., але це не зупинило відчайдушного чоловіка. Опинившись по пояс у крижаній воді, він почав кидати постраждалому мотузку і йому таки вдалося врятувати людину.

Проте двоє чоловіків, що прибігли на допомогу виявилися не єдиними небайдужими. На крики про допомогу прибігла й жителька села Надія Клєпєрова. Разом із Сергієм вони забрали потерпілого до її будинку обігрітись. Її сусідка принесла сухий одяг, аби замерзлий та переляканий чоловік міг переодягтися. Потім одразу викликали швидку медичну допомогу, адже постраждалий отримав сильне переохолодження організму. Від госпіталізації чоловік відмовився.

Під час бесіди люди розповіли, що врятованого звуть Костянтином, проживає він у Запоріжжі та приїхав до старенької матері, яка живе на протилежному березі затоки. Того дня Костянтин зібрався піти до магазину за харчами до села Вільноандріївка та вирішив скоротити шлях. Він йшов кригою через затоку.

Чоловік розповів, що намагався вибратися на лід, але той під його вагою проламувався. Він із жахом згадував, що пробув у воді досить довго, від холоду вже не відчував власного тіла. Кожного разу, коли він хапався за кригу, вона ламалася і промоїна ставала все більшою. Потерпілий вже й не сподівався на порятунок. Але, на щастя, місцеві жителі виявилися сміливим та небайдужими й не залишили Костянтина у біді.

Запорізька область: місцевий мешканець врятував чоловіка, який провалився під кригу

ГУ ДСНС України у Запорізькій області


Похожие новости

Комментарии

Информация