Новость из категории: ПАРТИИ

Максим Бурбак: Добровільне об'єднання махин дозволить скоротити армію чиновників(відео)| Політична партія "Народний фронт"

Через три роки реформи децентралізації необхідно внести зміни в адміністративно-територіальний устрій, щоб запобігти дублюванню функцій місцевої влади.


Про це в ефірі одного з телеканалів сказав керівник фракції “Народний фронт”, депутат-мажоритарник від 204-го виборчого округу Максим Бурбак.


“Ми вже стоїмо перед тим, що необхідно вносити зміни в адміністративно-територіальний устрій. Є деякі громади в Україні, де співпадає один район - одна громада, а там райдержадміністрація, районна рада і рада ОТГ. Що роблять ці чиновники?”, - підкреслив Максим Бурбак.


Він зазначив, що необхідно проводити скорочення чиновницького апарату, що також позитивно відобразиться на бюджеті.


“Це - зменшення навантаження на бюджет. Їх треба звільняти, працевлаштовувати в інших місцях”.


Максим Бурбак підкреслив, що головною перевагою реформи децентралізації стала самостійність громад у вирішенні своїх питань.


“Найголовніше – громада побачила, що вона тепер відповідальна за те, як вона розвивається. Ви отримуєте гроші, ви самі визначаєте, куди їх спрямувати - яку дорогу, який міст, яку вулицю зробити, чи освітлення. Але не забудьте про відповідальність за прийняте рішення”, - сказав Максим Бурбак.


“Саме головне - не треба ходити до голови райдержадміністрації чи облдержадміністрації, просити, носити, заносити – у вас прямі міжбюджетні відносини з центром. Скільки у вас є населення –стільки грошей вам дається”, - підкреслив народний депутат.


Він також зазначив важливе зрушення в реформі децентралізації – передачу земель за межами населених пунктів у власність ОТГ.


“Зараз землі за межами ОТГ віддають у власність громад. Це найголовніше для наших людей. Тобто, держава добровільно відмовляється і це є бонус для ОТГ – от вам земля за межами населених пунктів. Завтра перші ОТГ будуть отримувати землі за межами населених пунктів, чого не було ніколи”, - наголосив він.


“Децентралізація – це сама яскрава реформа по зміні системи управління в державі”, – резюмував Максим Бурбак.

Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация