Новость из категории: ПАРТИИ

Сергій Соболєв: Україна здатна самостійно модернізувати свою ГТС

Україна здатна самостійно модернізувати свою газотранспортну систему.


Про це заявив заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв на брифінгу в парламенті.

За його словами, кошти, які протягом останніх років отримувала українська ГТС, зокрема за транзит російського газу, дозволять вкладати їх у модернізацію.

«Усі закиди про те, що Україна не може, не має потужностей, не має механізмів і відповідного технічного оснащення робляться з метою відсудження ГТС і передачі прибутків державної компанії у приватні руки. У результаті чого наша держава втратить свої стратегічні геополітичні впливи, від яких залежать подальші відносини України з союзниками в ЄС», – сказав він.

Політик нагадав, що фракція «Батьківщина» зареєструвала законопроект про заборону будь-якого відчуження ГТС у найближчі десять років.

Сергій Соболєв також зазначив, що народні депутати від фракції сьогодні візьмуть участь у відкритих комітетських слуханнях на тему: «ГТС: ключові виклики та критерії залучення стратегічного партнера. Роль Парламенту в законодавчому забезпеченні процесу», які відбудуться о 14:30 за адресою вул. Грушевського 5 (конференц-зал).Сообщает официальный сайт партии "Батькивщина"

Похожие новости

Комментарии

Информация