Новость из категории: ПАРТИИ

«Батьківщина» домоглася включення важливих законопроектів до порядку денного сесії

До порядку денного восьмої сесії парламенту за наполяганням фракції «Батьківщина» включено низку важливих законопроектів.


Зокрема, йдеться про проекти законів про заборону приватизації газотранспортної системи, про підтримку аграрного сектору та громадських організацій.

Водночас, як повідомив журналістам заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, ці важливі документи Рада не розглядатиме поточного тижня.

«Цього тижня у порядку денному немає вкрай важливого для аграріїв законопроекту №7403-2 про нульову ставку ПДВ на сою та іншу продукцію, що фактично ставить під загрозу посівну кампанію», – уточнив він.

Сергій Соболєв зауважив, що сьогодні аграрії на знак протесту перекривають дороги в багатьох областях України, оскільки, за окремими підрахунками, вони можуть втратити майже 16 млрд грн за наслідками наступного фінансового року.

Також заступник керівника фракції повідомив, що «Батьківщина» вимагає невідкладно ухвалити законопроект про заборону приватизації та інших способів відчуження ГТС (№8107).

Окрім того, за наполяганням фракції «Батьківщина» включено до порядку денного сесії законопроект щодо скасування електронного декларування громадських активістів №6271, проте цього тижня його також не розглядатимуть.

З огляду на це політична сила Юлії Тимошенко звертається до парламенту з вимогою невідкладно розглянути всі важливі законопроекти, підсумував Сергій Соболєв.Сообщает официальный сайт партии "Батькивщина"

Похожие новости

Комментарии

Информация