Новость из категории: ПАРТИИ

Парламент має підтримати військовослужбовців, ратифікувавши міжнародні потрафь про співробітництво у сфері оборони, - Олена Масоріна(відео)| Політична партія "Народний фронт"

Парламент має підтримати військовослужбовців, ратифікувавши міжнародні потрафь про співробітництво у сфері оборони, - Олена Масоріна(відео)| Політична партія "Народний фронт"Верховна Рада на поточному пленарному тижні має ратифікувати важливі міжнародні угоди про співробітництво у сфері оборони, які допоможуть Україні на шляху до НАТО.


Про це заявила народний депутат фракції “Народний фронт”, член Комітету ВР з питань європейської інтеграції Олена Масоріна під час засідання Погоджувальної ради.


Вона зазначила, що на поточному пленарному тижні Верховна Рада має ратифікувати два дуже важливих документи, а саме: Генеральну угоду між Кабінетом міністрів України та Урядом республіки Польща про співробітництво у сфері оборони та Угоду між Кабінетом міністрів України та Урядом республіки Румунія стосовно співробітництва у сфері військових перевезень.


“В першу чергу, мова йде про спільні навчання, і дуже важливо це ратифікувати. Ми багато говоримо про Україну як члена НАТО. Прошу всіх зробити невеличкий практичний крок для того, щоб наші військовослужбовці мали можливість спільних навчань з військовослужбовцями тих країн, які вже є членами НАТО”, - наголосила вона.


Також Олена Масоріна повідомила про необхідність ратифікувати Угоду між Кабінетом міністрів України та Урядом республіки Румунія стосовно співробітництва у сфері військових перевезень.


“Вона стосується безпеки і єдиних правил перевезень того військового обладнання, яке може нести небезпеку. Просила би підтримати”, - звернулася народний депутат до колег.


Представниця фракції “Народний фронт” також наголосила на необхідності ухвалення українським парламентом законопроектів, які узгодженні з “дорожньою картою” нашого законодавчого забезпечення Угоди про асоціацію з ЄС.

Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация