Новость из категории: ПАРТИИ

Верховна Рада має закликати світ не визнавати вибори президента Росії, - Андрій Парубій(відео)| Політична партія "Народний фронт"

Верховна Рада має заявити про невизнання Україною легітимності виборів президента Російської Федерації та закликати увесь світ зробити те ж саме.


Про це заявив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій за результатами засідання фракції “Народний фронт”.


Він зазначив, що суть постанови №8153, яка була ініційована керівником фракції “Народний фронт” Максимом Бурбаком та її представником Георгієм Логвинським, полягає в тому, що Верховна Рада таким чином заявляє про “невизнання того фарсу, який відбувся у Російській Федерації і, зокрема, на окупованій території України - в Криму” (постанова про невизнання Україною легітимності виборів президента Російської Федерації, їх результатів, правових наслідків та, відповідно, актів нелегітимно обраної на цю посаду особи. - Ред.).


“Український парламент має зазначити, що він не визнає того фарсу, який називається виборами. І український парламент звернеться до інших парламентів і Європейського Союзу, і світу, щоб вони прийняли аналогічне звернення”, - заявив Голова Верховної Ради.

Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация