Новость из категории: ПАРТИИ

Арсеній Яценюк у Варшаві: Дискусії, які намагаються “заговорити” питання Криму, мають якнайшвидше припинитися | Політична партія "Народний фронт"

Лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк очікує від вільного світу заяви щодо засудження незаконних російських виборів, що відбуватимуться на українській території - в Криму: “Це має повпливати на двосторонні та багатосторонні відносини між Росією та Західним світом”, - підкреслив лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк в інтерв’ю польським журналістам під час Міжнародної конференції “Революція, війна та її наслідки” у Варшаві 16 березня.


Арсеній Яценюк наголосив, що 18 березня відбудуться вибори в Росії, і Путін буде “не ще раз вибраний, а перепризначений”. Він підкреслив, що ці російські вибори будуть проходити на українській території - в Криму.


“Очікую від вільного світу на потужні заяви щодо засудження незаконних російських виборів. Це має повпливати на двосторонні та багатосторонні відносини між Росією та Західним світом”, - підкреслив лідер “Народного фронту”.


За його словами, єдиний варіант, який є на порядку денному, - розширити санкції проти Росії. Арсеній Яценюк нагадав, що запропонував американським та європейським партнерам об'єднати санкції проти Росії в зв'язку з незаконною анексією Криму з санкціями через російську агресію на Донбасі.


Арсеній Яценюк зазначив, що існує думка, ніби питання Криму - це окреме питання: “Росія незаконно анексувала Крим”, - наголосив він, підкресливши, що дискусії, які “намагаються якимось чином “заговорити” питання Криму, мають припинитися якомога швидше”.


Більше фото - ТУТ


Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация