Новость из категории: ПАРТИИ

Антон Геращенко: Ми фіксуватимемо осіб, які сприятимуть організації виборів російського президента в анексованому Криму(відео)| Політична партія "Народний фронт"

Постанова Верховної Ради про бойкот виборів президента Росії в анексованому Криму (№7546) - це не лише політична позиція України, вона матиме й інші наслідки, зокрема виявлятиме колаборантів, які організовуватимуть голосування на півострові та братимуть участь у роботі виборчих дільниць.


Про це заявив народний депутат фракції «Народний фронт» Антон Геращенко у коментарі журналістам.


«Ми фіксуємо усі факти порушення прав людини у Криму, а також вважаємо, що окупаційна адміністрація порушує права громадян України, змушуючи їх голосувати на виборах президента Росії в Криму. Ми вважаємо ці вибори нелегітимними і фіксуватимемо всіх тих осіб, які займались організацією виборів і будуть членами виборчих комісій. Вони порушують закони України і ми вважаємо їх колабораціоністами», - заявив Антон Геращенко.


«Закликаємо громадян України, які живуть в Криму, не ходити на вибори 18 березня і не голосувати попри те, що вони четвертий рік живуть під гнітом окупаційної влади», - резюмував Геращенко.

Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация