Новость из категории: ПАРТИИ

Андрій Тетерук: Законопроект про нацбезпеку наближає Україну до стандартів НАТО(відео)| Політична партія "Народний фронт"

Комітет з питань національної безпеки і оборони розглядатиме у середу, 14 березня, законопроект №8068 «Про національну безпеку України», а за два тижні парламент ухвалюватиме його.


Про це заявив Перший заступник керівника фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук, коментуючи законопроект.


«У середу ми почнемо розглядати його на засіданні Комітету з питань національної безпеки і оборони, він у нас стоїть першим питанням», - сказав Тетерук.


«Як тільки ми проголосуємо цей законопроект у першому читанні, матимемо два тижні, визначені регламентом, задля того, аби депутати сформували свої позиції і подали їх у якості поправок», - додав депутат.


«Цей документ зареєстровано на сайті Верховної Ради і я рекомендую усім, аби уникнути непорозумінь і маніпуляцій, кожному, хто вболіває за сектор національної безпеки та оборони, зайти і прочитати цей законопроект. Він є достатньо зрозумілим, є чітке розуміння, що цей законопроект наближає нас до натівських стандартів, розділяються посади головнокомандувача і таке інше. Це і є послідовною позицією «Народного фронту» - швидше набути цих стандартів і вступити до НАТО», - резюмував Андрій Тетерук.

Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация