Новость из категории: ПАРТИИ

На Харківщині активісти «Всенародного фронту» привітали 46-й батальйон з днем створення | Політична партія "Народний фронт"

На Харківщині активісти «Всенародного фронту» привітали 46-й батальйон з днем створення | Політична партія "Народний фронт"Активісти «Народного фронту» Лозівського Харківської області привітали 46-й Окремий батальйон спеціального призначення ЗСУ «Донбас-Україна» з третьою річницею створення, повідомили в прес-службі обласної партійної організації в середу, 21 лютого.


«Три роки тому цей батальйон створили добровольці «Донбасу», які забажали перейти до Збройних сил України. За ці роки військові служили і на Донеччині, і на Луганщині. Як зауважив генерал армії України Степан Полторак, батальйон «Донбас-Україна» завжди виконував свої задачі на «відмінно», – зазначили в Лозівському «Народному фронті».


Святкування проходило у прифронтовому місті Бахмут. Військовим влаштували концерт з виступами місцевих артистів та урочистим нагородженням за службу. Після концерту голова Лозівського міського «Народного фронту» Анна Красноперова передала привітання та подарунки з Лозівщини: від дітей міста презентувала підписані прапори, а від малечі Лозівського району – «валентинки».


На Харківщині активісти «Всенародного фронту» привітали 46-й батальйон з днем створення | Політична партія "Народний фронт"


«Бійці дякують малечі за привітання та турботу. Передають усім привіт і просять чекати на них та обіцяють повернутися з перемогою. Дякуємо Василю Гетьману за запрошення! Дуже приємно побачити друзів та особисто привітати з визначною датою!», – наголосила Анна Красноперова.


Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация