Новость из категории: ПАРТИИ

Закон про ТОВ дозволить покращити бізнес-клімат та залучити іноземні інвестиції, - Андрій Іванчук(Інфографіка)| Політична партія "Народний фронт"

Закон про ТОВ дозволить покращити бізнес-клімат та залучити іноземні інвестиції, - Андрій Іванчук(Інфографіка)| Політична партія "Народний фронт"На прийняття законопроекту про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю український середній бізнес чекав 25 років.


Про це заявив Голова Комітету Верховної Ради з питань економічної політики, заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Іванчук у четвер під час презентації ухваленого законопроекту, яку організував Комітету з корпоративного права та фондового ринку Асоціації правників України спільно з Офісом Національної інвестиційної ради.


Іванчук наголосив на важливості закону для середнього бізнесу, який тепер зможе отримати якісне європейське законодавство.


"В Україні ТОВ є найпоширенішою формою бізнесу. Таких товариств налічується понад півмільйона. Раніше вони регулювалися законом "Про господарські товариства", ухваленим ще у далекому 1991 році. Тому прийняття нового законопроекту було вже давно на часі", - сказав він.


Андрій Іванчук також зазначив, що закон сприятиме і залученню інвестицій в Україну - іноземні інвестори тепер зможуть працювати за значно кращими правилами.


Закон про ТОВ дозволить покращити бізнес-клімат та залучити іноземні інвестиції, - Андрій Іванчук(Інфографіка)| Політична партія "Народний фронт"


"Законопроект був внесений у Раду за моєї ініціативи. Ми працювали над ним близько 1,5 року, намагаючись його якомога більше вдосконалити. Вдалося досягнути консенсусу з усіма політичними силами - законопроект підтримали всі фракції у парламенті", - підкреслив Голова комітету.


Іванчук також додав, що законопроект невдовзі буде підписаний президентом і вступить у силу.


Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация