Новость из категории: ПАРТИИ

Депутат «Всенародного фронту» взяв доля у відкритті аграрної виставки у Запорізькій області | Політична партія "Народний фронт"

Депутат «Всенародного фронту» взяв доля у відкритті аграрної виставки у Запорізькій області | Політична партія "Народний фронт"Проведення виставок на кшталт «АгроТехСервіс-2018» стимулює розвиток аграрної промисловості у Запорізькій області.


Так прокоментував відкриття заходу народний депутат фракції «Народний фронт» Олександр Романовський.


Як повідомили у прес-службі обласної партійної організації, на відкритті виставки «АгроТехСервіс-2018» були присутні також керівники області та міста, представники бізнес-структур України, Євросоюзу та країн Азії.


Олександр Романовський наголосив, що проведення подібних міжнародних виставок стимулює розвиток аграрної промисловості у Запорізькій області, показує великий сільськогосподарський потенціал краю та його інвестиційну привабливість для зарубіжних і вітчизняних бізнесменів.


Народний депутат подякував організаторам та всім учасникам виставки та запевнив, що даний захід грає велику роль в підтримці та розвитку вітчизняного агропромислового комплексу.


Загалом на виставці представлено більше 90 компаній, що презентують сільськогосподарське машинобудування, мінітехніку і запчастини, технології зберігання, переробки і транспортування с/г продукції, засоби малої механізації, агрохімію, добрива, інструмент, посівний матеріал, рослинництва, технології тваринництва та птахівництва.


Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация