Новость из категории: ПАРТИИ

«Народний фронт» категорично спростовує інформацію про доля в обговоренні кадрових питань щодо НБУ | Політична партія "Народний фронт"

«Народний фронт» категорично і однозначно спростовує інформацію, поширену в деяких медіа стосовно участі НФ в обговоренні кадрових питань в Нацбанку України. Про це заявляє Голова фракції НФ у Верховній Раді Максим Бурбак.


На своєму ФБ він написав: «Позиція «Народного фронту» незмінна – головою НБУ має бути фахова, політично самостійна, незаангажована та незалежна ні від Президента, ні від Уряду, ні від парламенту людина. Арсенію Яценюку пропонували посаду глави НБУ. Він відмовився від цього і публічно про це заявив. Якщо б «Народний фронт» претендував на посади в керівництві НБУ, то Арсеній Яценюк був би Головою Нацбанку».


За його словами, фракція «Народного фронту» жодного разу не обговорювала цього питання: «Ми не зустрічалися з паном Смолієм і категорично спростовуємо чергові чутки про участь «Народного фронту» у якихось домовленостях щодо посадовців в НБУ».


Максим Бурбак уточнив, що до НФ за офіційним коментарем ніхто не звертався, а у разі такого звернення була б надана відповідь. «Будемо вдячні, якщо представники медіа оприлюднять прізвище представника НФ, який повідомив цю неправдиву інформацію», - зазначив він.

Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация