Новость из категории: ПАРТИИ

Мешканці Близнюків висловлюють подяку Ірині Єфремовій за вирішення питання безпечного переходу сквозь залізничні колії | Політична партія "Народний фронт"

Мешканці Близнюків висловлюють подяку Ірині Єфремовій за вирішення питання безпечного переходу сквозь залізничні колії | Політична партія "Народний фронт"Мешканці селища Близнюки (Харківщина) висловлюють подяку народному депутату фракції «Народний фронт» Ірині Єфремовій за вирішення питання безпечного переходу через залізничні колії.


Як повідомили у прес-службі обласної партійної організації, у грудні місцеві мешканці зверталися до парламентарія з приводу того, що пішохідна доріжка, якою постійно користуються люди, останнім часом заставлена вантажними потягами. Це було надзвичайно актуальною проблемою, адже селище знаходиться по обидві боки від залізничних колій. Тобто діти, аби потрапити до школи або дитячого садочка, або ж пенсіонери, яким необхідно відвідати лікаря, мали пролазити під вагонами.


У свою чергу, Ірина Єфремова звернулася до керівників відповідних підрозділів «Укрзалізниці» з вимогою забезпечити безпечний перехід для місцевих мешканців.


Як повідомила голова Близнюківського «Народного фронту» Ніна Клименко, за декілька днів до Нового року ситуація кардинально змінилась – вантажні поїзди перестали перегороджувати переходи. За її словами, люди дуже вдячні Ірині Єфремовій за те, що вони нарешті не змушені демонструвати гімнастичну вправність, аби перейти залізничні колії, а можуть безпечно пересуватися селищем.


Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация