Новость из категории: ПАРТИИ

Харківський «Народний фронт» взяв доля у заходах з нагоди Дня Соборності | Політична партія "Народний фронт"

Харківський «Народний фронт» взяв доля у заходах з нагоди Дня Соборності | Політична партія "Народний фронт"Активісти Харківського «Народного фронту» взяли участь у заходах з нагоди 100-річчя з дня проголошення Незалежності УНР та Дня Соборності.


Як повідомили в прес-службі обласної партійної організації, до пам’ятника Тарасу Шевченку для покладання квітів прийшли представники місцевої влади, духовенства, громадськість, студентська молодь.


«22 січня сполучає в собі історію української державності та української звитяги. Ми згадуємо не лише Акт Злуки УНР і ЗУНР та 100-річчя проголошення Незалежності Української народної республіки, а й буремні дні чотирирічної давнини, коли пішли у вічність перші герої Небесної сотні», – наголосив заступник голови Харківської обласної організації «Народний фронт» Микола Пахнін.


«Сьогодні, відзначаючи 100-річчя проголошення Незалежності та 99-ту річницю Соборності, ми не лише згадуємо події Української національної революції 1917-21 років, а й безмежно дякуємо тим, хто сьогодні захищає нашу країну від московської навали. В цьому контексті особливо хотілося б згадати захисників Донецького аеропорту, шану яким ми віддавали разом з усією Україною», - зазначив голова Харківської міської організації «Народний фронт» Максим Олексієнко.


Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация