Новость из категории: ПАРТИИ

Олександр Турчинов: Парламент прийняв закон, який визначає Росію агресором | Політична партія "Народний фронт"

Незважаючи на шалений опір провокаторів, які працюють проти нашої країни, та істерію Росії, закон «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях» було прийнято у Верховній Раді 280 голосами.


Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один з лідерів «Народного фронту» Олександр Турчинов у коментарі журналістам.


За його словами, цей закон створює правові і організаційні умови для відновлення територіальної цілісності України у Донецькій і Луганській областях.


«Окрім того, розширюючи можливості для використання Збройних Сил України, інших військових формувань він посилює наші позиції щодо відсічі збройній агресії Російської Федерації та відновлення територіальної цілісності України», - наголосив Олександр Турчинов, додавши, що в цьому законі Російська Федерація «чітко і недвозначно визнана державою-агресором, а території окремих районів Донецької і Луганської областей окупованими».


«Це повністю перекреслює спроби РФ замаскувати війну проти України під «миротворчу операцію» та значно посилює позицію нашої країни в міжнародних судах», - зазначив Секретар РНБО.


«Дякую всім патріотам України, які забезпечили прийняття цього важливого для країни закону», - резюмував він.

Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация