Новость из категории: ПАРТИИ

Максим Бурбак: Годі маніпулювати законом про деокупацію!( відео)| Політична партія "Народний фронт"

Максим Бурбак: Годі маніпулювати законом про деокупацію!( відео)| Політична партія "Народний фронт"

Припинити маніпуляції навколо законопроекту про деокупацію, який розглядає парламент, закликав керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.


Він зазначив, що після початку розгляду законопроекту в сесійній залі учора в російських та українських прокремлівських ЗМІ розпочалися відверті маніпуляції, які також підтримують і деякі українські політики.


"Одна з них, що вчора нібито не проголосували за поправку, якою визнається ЛНР і ДНР терористичними організаціями. Хочу трохи освіжити пам'ять цих політиканів. 27 січня 2015 року ми вже проголосували постанову Верховної Ради, де визнається ЛНР/ДНР терористичними організаціями", - наголосив керівник фракції.


Він підкреслив, що в законопроекті №7163, який зараз розглядається, вже є норма про статус цих так званих "республік".


"Найважливіше просто почитати даний законопроект, в якому передбачається, що ЛНР/ДНР визнаються структурними підрозділами окупаційного режиму, які працюють в інтересах держави-агресора. Годі маніпулювати та годувати нашу країну різними сміттєвими фейками", - заявив Максим Бурбак.


Також керівник фракції "Народний фронт" зазначив, що це створює для ЛНР і ДНР та Росії зовсім інші, значно серйозніші, правові наслідки.


Він вкотре наголосив, що фракція "Народний фронт" голосуватиме за законопроект у другому читанні в редакції комітету, де були враховані поправки і від фракцій.


"Головне завдання документа - визнати Росію державою-агресором і притягнути її до відповідальності в міжнародних судах. За те, що вона чинить на тимчасово окупованих територіях", - наголосив Максим Бурбак.


Він підкреслив, що деякі політичні сили свідомо затягують процес прийняття законопроекту, вимагаючи голосувати одні й ті ж поправки, і виконують замовлення держави-агресора.


"Під час новорічних свят, під час дзвонів на Кремлівських курантах, під час олів'є і шуб вони отримали завдання провалити даний документ", - наголосив керівник фракції.


Він вкотре закликав народних депутатів, не зважаючи на належність до фракцій і груп, підтримати законопроект про деокупацію.

Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация