Новость из категории: ПАРТИИ

Голосування за закон про деокупацію покаже проукраїнських і проросійських депутатів, – Юрій Береза(відео)| Політична партія "Народний фронт"

Голосування за закон про деокупацію покаже проукраїнських і проросійських депутатів, – Юрій Береза(відео)| Політична партія "Народний фронт"

Голосування за закон про деокупацію дозволить визначити, якою є більшість депутатів у Верховній Раді – проукраїнських чи проросійських.


Про це заявив народний депутат фракції «Народний фронт» Юрій Береза на брифінгу в парламенті.


«Насторожує те, що закон про деокупацію, який ми зараз намагаємось ухвалити, викликає таке несприйняття. До відносно невеликого за обсягом документа внесено стільки поправок, що ми розглядаємо їх уже другий день», – зазначив депутат.


«І якщо з п’ятою колоною – колишньою Партією регіонів – все зрозуміло, вони ніколи не будуть голосувати за визнання Росії агресором, оскільки їхні хазяї не дозволять їм цього, то дивує ставлення тих політичних сил, які були в коаліції, які чітко знають, що відбувається в Донецьку та Луганську і яке горе українському народу принесла Росія», – додав представник «Народного фронту».


За його словами, якраз цей закон після ухвалення дозволить Україні в міжнародних юридичних інституціях домогтися призначення контрибуції від окупанта за те, що зробила Росія на Донбасі та в Криму.


«Розгляд цього закону буде тим лакмусовим папірцем, який дозволить визначити, чи є тут більшість депутатів проукраїнська, чи все ж таки промосковська», – підсумував Юрій Береза.

Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация