Новость из категории: ПАРТИИ

Максим Бурбак: Успіхи Чернівецького аеропорту - це підтвердження змін та розвитку економіки | Політична партія "Народний фронт"

Максим Бурбак: Успіхи Чернівецького аеропорту - це підтвердження змін та розвитку економіки | Політична партія "Народний фронт"Успішна діяльність Чернівецького аеропорту за 2017 рік - це підтвердження змін та розвитку країни.


Про це заявив керівник фракції "Народний фронт", депутат-мажоритарник від Чернівецької області Максим Бурбак, коментуючи рекордний показник пасажиропотоку в Чернівецькому аеропорту.


"Три роки нашої з Миколою Федоруком наполегливої роботи з місцевою владою, керівництвом аеропорту та завдяки колосальній підтримці коаліційного Уряду, ми отримали позитивний результат. Аеропорт успішно працює і вдосконалюється. Це як нагорода за тривалу та наполегливу роботу", - зазначив Максим Бурбак.


"Робота аеропорту - це збільшення надходжень в бюджет міста, це забезпечення роботою понад 150 працівників, це підвищення туристичної привабливості області. Зрештою, успішна робота аеропорту - це підтвердження змін та розвитку економіки країни", - підкреслив він.


Чернівецький аеропорт за 2017 рік прийняв майже 47,9 тисяч пасажирів, це втричі перевищує історичний максимум, який був зафіксований у 2013 році. Тоді аеропорт обслужив 16 тисяч пасажирів. Для порівняння, у 2016 році аеропортом скористались лише 12 673 пасажирів.


"Ще на посаді Міністра інфраструктури я наголошував на необхідності розвитку внутрішніх авіаперевезень. Минулого року внутрішніми рейсами скористались 84% пасажирів чернівецького аеропорту. Це ще раз підтверджує тезу, що нам треба розвивати українські аеропорти і регіональні авіасполучення", - наголосив Максим Бурбак.

Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация