Новость из категории: ПАРТИИ

Лілія Гриневич: Вже цього місяця вчителі отримають більшу на 25% зарплату | Політична партія "Народний фронт"

Лілія Гриневич: Вже цього місяця вчителі отримають більшу на 25% зарплату | Політична партія "Народний фронт"За попередніми підрахунками Міністерства освіти і науки очікувана середня зарплата шкільного вчителя у січні 2018 року має скласти 7 600 гривень.


На цьому наголосила міністр освіти і науки, представник партії «Народний фронт» Лілія Гриневич під час урочистого відкриття новозбудованої Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ступенів у Глибоцькому районі в межах робочої поїздки до Чернівецької області.


«Ми маємо не лише відкривати гарні нові будівлі шкіл, що безумовно дуже важливо, а й наповнити ці школи новим сучасним змістом освіти. Це неможливо зробити без підняття соціального статусу вчителя, тому хочу повідомити, що сьогодні на засіданні Уряду прийнято 2 постанови, що врегульовують збільшення заробітних плат для вчителів. Зокрема, ми збільшили граничний розмір надбавки для вчителів до 30%», – розповіла Лілія Гриневич.


Так, розміри максимальної надбавки педагогічним працівникам зростають від 20% до 30%. Також встановлено нижню межу такої надбавки – не менш як 5%.


Не менше 20% надбавки мають отримувати:


- учителі шкіл, в яких навчання в початкових класах здійснюється за стандартами Нової української школи;


- вчителі української мови і літератури шкіл з навчанням мовами національних меншин.


З 1 вересня 2018 року збільшення зарплати обов‘язково має бути поширено не лише на педагогів, що отримують зарплату за кошти державного бюджету, а й усіх педагогів, зокрема тих, що отримують зарплату з місцевих бюджетів – вихователі дитсадків, майстри у професійно-технічних навчальних закладах та інші.

Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация