Новость из категории: ПАРТИИ

Всі, хто зі зброєю в десницах виступили проти України, понесуть справедливе покарання, - Андрій Тетерук(відео)| Політична партія "Народний фронт"

Всі, хто зі зброєю в десницах виступили проти України, понесуть справедливе покарання, - Андрій Тетерук(відео)| Політична партія "Народний фронт""Народний фронт" докладе максимум зусиль для того, щоб усі ті найманці, російські військовослужбовці, які зі зброєю в руках виступили проти України, понесли справедливе покарання перед українським та міжнародним законодавством за скоєння жахливих військових злочинів.


На цьому наголосив перший заступник фракції "Народний фронт", член Комітету ВР з питань національної безпеки та оборони Андрій Тетерук в ефірі одного з телеканалів.


"Ми маємо правову позицію: ми захищаємо свою землю від збройної російської агресії. Ми знаємо, хто є нашим ворогом, хто приніс страждання і смерть на нашу територію", - заявив він.


У той же час, за словами політика, сьогодні слід чітко розрізняти мирних українців, які з тих чи інших причин залишилися жити на тимчасово окупованій території, і тих, "які взяли в руки зброю і скоювали жахливі військові злочини: вбивали, ґвалтували, катували українців. Це абсолютно різні категорії", - підкреслив депутат.


За його словами, неможливо провести процес примирення без покаяння за скоєні злочини: "Ті, хто не збираються цього робити (покаятися), вони, безумовно, за ту кров на руках будуть відповідати. І ми докладемо для цього максимум зусиль", - наголосив Андрій Тетерук.


"Всі ті найманці, всі ті російські військовослужбовці, які прийшли вбивати і нести смерть і страждання на українську землю, - вони всі задокументовані. Ми знаємо всі підрозділи, знаємо всіх командирів, вони будуть відповідати перед українським законодавством, перед міжнародним законодавством за скоєння жахливих військових злочинів", - резюмував народний депутат.


Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация