Новость из категории: ПАРТИИ

За участю Генерального секретаря НАТО Є. Столтенберга та Секретаря РНБО України Олександра Турчинова відбулося засідання Комісії Україна-НАТО | Політична партія "Народний фронт"

За участю Генерального секретаря НАТО Є. Столтенберга та Секретаря РНБО України Олександра Турчинова відбулося засідання Комісії Україна-НАТО | Політична партія "Народний фронт"Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг і Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один з лідерів партії "Народний фронт" Олександр Турчинов, взяли участь у засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні послів країн-членів Альянсу.


Секретар РНБО України виступив з розгорнутою доповіддю про безпекову ситуацію на Сході Європи і варіанти її розвитку, протидію гібридній агресії Російської Федерації, а також поінформував про першочергові заходи, спрямовані на зміцнення безпеки України.


Секретар РНБО України назвав реваншистську політику Російської Федерації, спрямовану на відновлення свого регіонального і почасти глобального домінування, «головним чинником, що визначає дестабілізацію безпекової ситуації на Сході Європи і на континенті загалом».


У цьому контексті він акцентував на агресії Росії щодо України, зазначивши, що Росія методично перетворює Крим на потужну військову базу, а за час кровопролитної війни на Донбасі загинуло вже понад 10 300 осіб, з них понад 2 500 цивільних та понад 200 дітей.


«Мирні міста України перетворені росіянами на полігон для випробування найсучасніших видів бойової техніки і озброєння», - наголосив Олександр Турчинов.


При цьому Секретар РНБО України зазначив, що «на Донбасі діють не повстанські формування, а російські збройні формування та окупаційна адміністрація РФ». За його словами, Російська Федерація розгорнула на окупованій території Донецької і Луганської областей потужне військове угрупування, яке є складовою 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу збройних сил РФ.


«Росія створює потужну військову інфраструктуру вздовж кордону з Україною і може розпочати широкомасштабні бойові дії проти нашої держави за наказом з Кремля у будь-який момент. Причому рішення Путіна не залежатиме від дій України. Навпаки, набагато більш важливим чинником для започаткування зовнішньополітичних та військових авантюр РФ є розвиток внутрішньополітичної ситуації у Росії», - сказав Олександр Турчинов, додавши, що швидко зростає загроза і для держав-членів НАТО.


Секретар РНБО України подякував союзникам за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, зазначивши, що вкрай важливим є зміцнення міжнародної коаліції на підтримку України та недопущення зняття санкцій з РФ до повного відновлення територіальної цілісності нашої держави.


Як повідомлялося раніше, Секретар РНБО України, один із лідерів партії "Народний фронт" Олександр Турчинов перебуває з візитом у штаб-квартирі НАТО.


Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация