Новость из категории: ПАРТИИ

Розпочинають роботу національні авіалінії SkyUр, - Володимир Омелян | Політична партія "Народний фронт"

Розпочинають роботу національні авіалінії SkyUр, - Володимир Омелян | Політична партія "Народний фронт"З березня 2018 року в Україні розпочне роботу новий український авіаперевізник – SkyUp, що принесе глобальні зміни на ринку внутрішніх та зовнішніх авіаперевезень.


Про це було оголошено на прес-конференції за участі міністра інфраструктури, представника партії "Народний фронт" Володимира Омеляна.


У планах авіакомпанії на перший рік роботи - виконання міжнародних чартерних перевезень, а також відкриття регулярних українських та міжнародних напрямків.


«Приємно відзначити, що синергія бізнесу та держави дає свої плоди. Йдеться не тільки про розвиток авіаіндустрії, додаткові надходження в бюджет, відродження регіональних аеропортів. Важливо, що віднині українці матимуть більше можливостей, аби відкривати для себе світ», - наголосив Володимир Омелян.


«Хочу запевнити пасажирів, що ми рухаємось далі. Міністерством інфраструктури розпочато роботу над повноцінним втіленням Європейської Директиви з аеропортових зборів. Це означатиме, що всі аеропорти з пасажиропотоком до 5 млн. пасажирів на рік будуть мати розв’язні руки щодо встановлення своїх тарифів і зборів за своєю бізнес-моделлю, не треба буде бігати до чиновників і погоджувати ставки. Ми працюємо над повною лібералізацією ринку і готові підтримати всіх, хто виступає за чесну конкуренцію, хто хоче розвитку своєї авіакомпанії і розвитку України», - підкреслив очільник Мінінфраструктури.


Додатково: Чартерні перевезення в 2018 році будуть здійснюватися з Києва, Харкова, Львова та Одеси за 16 напрямками - Анталія, Бодрум, Даламан, Шарм-ель-Шейх, Хургада, Тіват, Барселона, Пальма-де-Майорка, Тенеріфе, Аліканте, Тірана, Ріміні, Бургас, Варна, Ларнака, Дубай.


Внутрішні українські регулярні рейси запустять наприкінці травня – на початку червня. На першому етапі рейси заплановано за двома напрямками: Київ – Одеса, Харків – Одеса.


Міжнародні регулярні рейси в 2018 році плануються за такими напрямками – Київ – Барселона, Київ – Дубай, Київ – Ларнака.


З 2019 року мережа маршрутів буде розширюватися разом зі зростанням парку літаків авіакомпанії SkуUp.


Вартість усіх регулярних перевезень буде формуватися за лоукост-моделлю без багажу та обраних додаткових послуг. Вартість буде залежати від напрямку обраної подорожі та від часу придбання квитків. Наприклад, квиток «Київ-Одеса» коштуватиме від 499 гривень в один бік.


Лише за 2018 рік авіакомпанія планує надати послуги близько 650 000 українців.Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация