Новость из категории: ПАРТИИ

Канали на кшталт NewsOne є інструментом у боротьбі з українською незалежністю, – Микола Княжицький | Політична партія "Народний фронт"

Канали на кшталт NewsOne є інструментом у боротьбі з українською незалежністю, – Микола Княжицький | Політична партія "Народний фронт"Телевізійні канали на кшталт NewsOne є інструментом у боротьбі з українською незалежністю, здобутої після Революції гідності.


Про це заявив народний депутат фракції «Народний фронт» Микола Княжицький.


«Діяльність каналів, які фактично є інструментом для повалення територіальної цілісності України, і нібито голосування, за підсумками якого злочинна влада Януковича та його оточення нібито отримала підтримку громадян України, є маніпуляцією, спрямованою на делегітимізацію всіх досягнень Майдану», – наголосив депутат.


«А головним досягненням Майдану є незалежність та європейський вибір, перш за все – незалежність», – додав він.


«NewsOne, з моєю точки зору, є інструментом у боротьбі з українською незалежністю, яка повноцінно була здобута лише після останнього Майдану – Революції гідності, бо ми чітко визначили, що наш шлях є небагатовекторним, а прозахідним та проєвропейським», – зазначив Микола Княжицький.


За його словами, це маленьке опитування – «лише спроба повалити вибір українців, здійснити контрреволюцію та повернути нас назад в обійми Російської імперії».


«Тому очевидно, що і держава, і політичні сили мають опиратися таким маніпуляціям. Тому рішення депутатів «Народного фронту» не брати участі в програмах цього антиукраїнського інструменту боротьби з українською незалежністю є абсолютно правильним та виваженим», – підсумував Микола Княжицький.


Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация