Новость из категории: ПАРТИИ

Комітет з нацбезпеки вимагає від Уряду привнести до парламенту закон щодо осучаснення пенсій військовим(відео)| Політична партія "Народний фронт"

Комітет з нацбезпеки вимагає від Уряду привнести до парламенту закон щодо осучаснення пенсій військовим(відео)| Політична партія "Народний фронт"Комітет з питань національної безпеки та оборони звернувся до Кабінету міністрів України з проханням невідкладно розробити та подати до парламенту законопроект про пенсії військовослужбовцям, оскільки ця категорія проходить по окремому закону і осучаснення пенсій їх не торкнулося.


Відповідну пропозицію на засіданні комітету озвучив народний депутат фракції "Народний фронт" Дмитро Тимчук, який нагадав, що ще у жовтні міністр соціальної політики Андрій Рева обіцяв подати такий законопроект, але поки його так ніхто і не бачив у стінах парламенту.


"Я підтримую, але є один момент. Це електронний реєстр наших пенсіонерів, щоб ота сволота, яка бере участь у війні проти України, - не отримала ці пенсії", - сказав представник "Народного фронту" Юрій Береза.


Комітет з нацбезпеки вимагає від Уряду привнести до парламенту закон щодо осучаснення пенсій військовим(відео)| Політична партія "Народний фронт"


Голова Комітету з питань національної безпеки та оборони Сергій Пашинський поставив це питання на голосування і попросив взяти його на контроль, щоб "усі тези були включені в законопроект".


У цей момент розсміялася народний депутат Надія Савченко.


"Надія Вікторівна, аби ви бачили, як ваші сьогоднішні друзі відрізали моєму бійцю голову і грали нею у футбол, то, мабуть, ви так би себе не вели. Поки житиму, буду давити тих гнид і вошей (терористів і окупантів — ред.)", - відреагував на це Юрій Береза.

Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация