Новость из категории: ПАРТИИ

Фракція "Народний фронт" підтримуватиме проект Державного бюджету на 2018 рік, - Вікторія Сюмар | Політична партія "Народний фронт"

Фракція "Народний фронт" підтримуватиме проект Державного бюджету на 2018 рік, - Вікторія Сюмар | Політична партія "Народний фронт"Проект Державного бюджету на 2018 рік є збалансованим та таким, в якому враховані більшість пропозицій фракцій та груп, саме тому є велика ймовірність його ухвалення вже сьогодні протягом дня.


Про це заявила заступник керівника фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар в інтерв’ю журналістам.


Так, за словами Голови Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики, були враховані її пропозиції щодо закупівлі україномовних книжок для бібліотек Сходу, щодо збільшення фінансування Суспільного мовника та вітчизняного кінематографу.


"Всі вони були враховані Урядом, і у нас є шанс почати знімати українське кіно. Ми вчора дивилися "Кіборги" (український художній фільм. – Ред.). Такі фільми, такі воєнні епопеї критично важливі сьогодні для країни – чесні, творчі, талановиті. Це не російський агітпром, це те, що ми спроможні продукувати самі. І з такими коштами ми, в принципі, спроможні будемо створювати дуже багато речей, пов’язаних з національною ідентичністю", - наголосила Вікторія Сюмар.


Крім того, як зазначила заступник керівника фракції Народний фронт, в проекті головного кошторису країни передбачено зростання заробітних плат для освітян, продовження медичної реформи, враховані інтереси сфери культури та інформаційної сфери", - резюмувала вона.

Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация