Новость из категории: ПАРТИИ

Арсеній Яценюк наименовав чотири кроки для подолання кризової ситуації навколо правоохоронних органів | Політична партія "Народний фронт"

Арсеній Яценюк наименовав чотири кроки для подолання кризової ситуації навколо правоохоронних органів | Політична партія "Народний фронт"

Аби антикорупційна боротьба не перетворювалася на політичну боротьбу і переслідування, необхідне ухвалення закону про Антикорупційний суд, призначення незалежного аудитора НАБУ, законодавство про приватизацію та парламентський контроль над діяльністю правоохоронних органів.


Про відповідне рішення Політради партії «Народний фронт» у середу, 6 грудня, повідомив лідер партії Арсеній Яценюк.


У дописі на своїй сторінці у Facebook він підкреслив: «З будь-якої кризи треба знаходити вихід. Було ухвалене рішення. Для того, щоб антикорупційна боротьба не перетворювалася на політичну боротьбу і переслідування є єдина формула».


Насамперед, наголосив Арсеній Яценюк, необхідне невідкладне ухвалення закону України про Антикорупційний суд.


Він також підкреслив необхідність негайного голосування у Верховній Раді «за призначення незалежного і фахового аудитора Національного антикорупційного бюро, із міжнародним досвідом, і який має широку підтримку в міжнародних колах».


«Народний фронт» буде пропонувати таких як Роберт Сторч чи інших міжнародно визнаних фахівців», - наголосив лідер партії.


«Третє – усунення причин корупції, зокрема невідкладне ухвалення законодавства про приватизацію. Четверте – приведення у відповідність до Конституції України правового положення всіх керівників правоохоронних органів і встановлення парламентського контролю над діяльністю цих органів», - підкреслив Арсеній Яценюк.


Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, у свою чергу, додав, що «Депутати НФ - за якнайшвидше створення Антикорупційного суду і обрання авторитетного міжнародно визнаного аудитора НАБУ. На мій погляд, когось із трійки - Марина Борщ, Карлос Кастрсана чи Роберт Сторч. Необхідний баланс!».


Про це він написав у своєму Twitter.

Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация