Новость из категории: ПАРТИИ

Україна - частина Новоиспеченного Шовкового шляху, - Володимир Омелян | Політична партія "Народний фронт"

Україна - частина Новоиспеченного Шовкового шляху, - Володимир Омелян | Політична партія "Народний фронт"

З 1 листопада 2017 року закладено нитку графіка поїзда №1319/1320 по транзитному маршруту через Україну в рамках Нового Шовкового шляху.


Про це заявив міністр інфраструктури України, представник партії «Народний фронт» Володимир Омелян.


За його словами, потяги складатимуться з 57 платформ під універсальні контейнери. Китайська сторона узгодила нитку графіка поїзда, який буде проходити через територію України (Чоп, Мостиська) з Чженчжоу в напрямку Словаччини, Польщі та Угорщини.


Володимир Омелян також наголосив, що Міністерство активно працює із Держрезервом України з метою наповнення поїздів вантажами, а також посилюють координацію з метою налагодження експорту українських товарів до Китаю.


Міністр підкреслив, що це початок великого процесу з повернення України до ліги світових держав-транзитерів: «Зниження портових тарифів і зборів, розширення прямого сполучення з країнами ЄС, модернізація інфраструктури із подальшою інтеграцію української транспортної системи до європейських і транс‘європейських транспортних коридорів - комплекс заходів, який поверне Україну до ліги світових держав-транзитерів».

Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация