Новость из категории: ПАРТИИ

Незабаром з Чернівецького аеропорту літатимуть аеробуси, – Максим Бурбак | Політична партія "Народний фронт"

За ініціативи народних депутатів фракції «Народний фронт» Максима Бурбака та Миколи Федорука Кабінет Міністрів виділив 100 млн грн на продовження реконструкції Чернівецького аеропорту в рамках Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року.


«Чернівецькому летовищу – бути!!! Спільними зусиллями відроджуємо мережу регіональних аеропортів в Україні. Дякую коаліційному Уряду за підтримку Чернівецького аеропорту», – заявив Максим Бурбак.


«Аеропорт, на жаль, розвивається не завдяки підтримці місцевих депутатів, а всупереч. Гарантую – аеробуси найближчим часом полетять з нашого аеропорту з нашими пасажирами. Ми обов’язково з’єднаємо Чернівці з Європою!», – наголосив депутат.


За інформацією прес-служби Чернівецької обласної парторганізації, міжнародний аеропорт «Чернівці» з 2011 року перебував у критичному стані. Збитки і борги зростали. Летовище не приймало жодного регулярного рейсу. Аеропорт готували до закриття. З 2015 року відновити роботу аеропорту взялись народні депутати від «Народного фронту» Максим Бурбак та Микола Федорук. Тоді Чернівецький аеропорт було включено до Державної програми розвитку стратегічних аеропортів.


«Наше рішення у 2016 році про підтримку спрямування коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у сумі 24 млн грн на капітальний ремонт злітно-посадкової смуги Чернівецького аеропорту і 3 млн грн на розробку проектно-кошторисної документації реконструкції приміщень аеропорту – було цілком усвідомленим і стратегічно-правильним. Адже без аеропорту не тільки Чернівці, але й вся Буковина втратили би будь-яку інвестиційну привабливість і перспективи для успішного розвитку», – зазначив Микола Федорук.


Після проведених робіт з капітального ремонту злітно-посадкової смуги, аеропорт запрацював. Сьогодні Чернівці мають щоденне повітряне сполучення не лише з Києвом, а й з іншими містами й країнами. З’являються нові авіаперевізники, нові рейси, нові напрямки. Чернівці з’явились в планах міжнародних авіакомпаній.

Сообщает официальный сайт Партии "Народный Фронт"

Похожие новости

Комментарии

Информация